Alaybey Ev Temizliği

Alaybey Mahallesi Ev Temizliği

Karşıyaka Alaybey Ev Temizliği

Karşıyaka Alaybey ev temizlik firması, 1989`dan bu yana İzmir de ev temizliği, apartman temizliği ve villa temizliği gibi hizmetler konusunda profesyonel bir ekip çalışması ile hizmet sunmaktadır.

Karşıyaka Alaybey ev temizliği şirketi olarak konut temizliği konusunda ilke olarak benimsediği sağlık, hijyen ve titizlik prensiplerinden asla taviz vermemeye önem göstermektedir.

Firmamız yaklaşık 26 yıllık iş tecrübesini ve başarısını bu ilkelerine olan bağlılığına borçludur. Temizlik Hizmetlerimizi siz müşterilerimize çevre dostu kaliteli temizlikmalzemeleri kullanarak hizmet sunmaktadır

Karşıyaka Alaybey Ev Temizlik Şirketi

Karşıyaka Alaybey ev temizliği hizmetlerimizden Karşıyaka Alaybey ya bağlı tüm semt ve mahalleler de faydalanabilirsiniz. Bir telefonunuz ile temizlikekibimiz tüm malzeme ve ekipmanları ile hijyenik temizlikişlemlerine başlar ve söz verdiği gün ve tarihte evinizi tertemiz olarak teslim ederiz.

Ev Temizliği Hizmetleri Dışında Ayrıca Aşağıdaki Hizmetlerimizi Talep Edebilirsiniz.

  • Mutfak Temizliği
  • Duvar Silme
  • Koltuk Yıkama
  • Cam Temizliği
  • Mermer Cilalama
  • Halı Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Yorgan Yıkama

Firmamız  sizlere hizmet verirken en kaliteli temizlikmalzemeleri kullanarak hem sizin sağlığınızı hemde çevre sağlığını düşünerek hareket etmektedir. Karşıyaka Alaybey temizlik şirketi,  Sektörde deneyimli olup verdiği hizmetin en sağlıklısını ve en kalitelisini gerçekleştirmeye özen göstermektedir.

Sizlere yardımcı olan güvenilir ve eğitimli ekibimiz , güler yüzlü ve işinin ehli personellerden oluşmaktadır. Personelimiz teknik eğitimlerden geçerek çağımızın son temizlikteknolojilerini ve ekipmanlarını kullanmakta ustalaşmışlardır.

1989 yılından bu yana ev temizliği , ofis ve iş yeri temizliği hizmetlerimizin yanı sıra son yıllarda , koltuk yıkama, halı yıkama, yatak ve yorgan yıkama hizmetleri gibi pek çok yeni alanda da faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz , bireysel konut temizliğinin yanı sıra Okul, cami , iş yeri, fabrika ve hastane gibi kamusal alanların temizlikişlerini de yapmaktadır.

Karşıyaka Alaybey Ev Temizliği Fiyatları

Şirket merkezimiz Karşıyaka Alaybey da olup bize bir telefon ile kolayca  ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Alaybey ev temizliği fiyatları şirketimizin çalışma prensipleri doğrultusunda temizlikyapılacak alanın büyüklüğüne , oda sayısına , kaç kişilik bir şekilde hizmet verileceğine ve ayrıca ek hizmet taleplerinizin olup olmadığına göre tarafımızca belirlenmektedir. Bizi arayarak bazı kısa bilgiler ışığında ev temizliği fiyatları konusunda daha doğru ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

Ayrıca Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşabilir ve Ev Temizliği Hakkında Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba... Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by