Halı Yıkama

Halı Yıkama Fiyatları

Karşıyaka Halı Yıkama

Karşıyaka halı yıkama firması, personelinin güler yüzlü, hizmet kalitesi prensibi ile güvenle hizmetinizdedir. Sektöründe 24 . yılını tamamlayan firmamız uzmanlaşmış kadrosuyla Karşıyaka nın her semtine halı yıkama hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir.

Memnun kalan müşterilerimiz den biri olmayı isterseniz, yapmanız gereken tek şey Karşıyaka halı yıkama hizmeti veren firmamızı arayarak randevu almak olacaktır.

Halı yıkama Karşıyaka olarak , müşteri memnuniyetinin %100 olduğunu görmek ve uygun fiyat politikamızın her bütçeye uygun olduğunu bilmek sizlere hizmet vermek konusunda mutluluğumuzu daha da arttırmaktadır.

Karşıyaka halı yıkama telefon numarası :
Telefon : 0232 367 0 800 Cep      : 0555 195 69 70

Halılarınız Tertemiz Olsun

Karşıyaka da halı yıkama hizmetleri olarak halınızın tipi ve ölçüsü farketmeksizin birbirinden kıymetli halılarınızın temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Fabrika halısı, el halısı, ipek halı yada shaggy halı gibi her tip halılarınızı tertemiz ve hijyenik yapmaktayız

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halılarınızın metrekare cinsinden ebatına ve cinsine göre hesaplanmaktadır. Halı yıkama fiyatları hakkında detayları ve halı yıkama talebi için bir telefon yeterlidir. Halı yıkamacı Karşıyaka  tam da söz verdiği tarihe halınızı tertemiz şekilde size teslim etmek üzere randevu verir .İzmir halı yıkama tavsiye ettiğimiz bir hizmetimizdir.

Firmamız halı yıkama faaliyetlerine, 1989 yılında başlamış olup , beri teknolojik gelişmeleri takip ederek ve zamanla en iyi yıkama sistemlerini kullanarak halı yıkama hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermeye devam etmektedir. Hijyenik ve mis kokular ile bezenen halılarınız söz verdiğimiz tarihte teslim edilir. Halılarınız için kullanılan şampuanlar sağlıklıdır bu sayede mis gibi olurlar.

Hangi Halılar Yıkanabilir ?

El halısı yıkama , Eski dokuma halılar elde dokunduğu için el emeği göz nurudurlar ve özel bakım gerektirirler.İster yünlü ister ipekli olsun gerek itina gösterilerek yıkanmaktadır. İzmir El halısı yıkama hizmetleri haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama konusunda uzmanlaştığımız halı çeşitleri.

  • Makine Halısı Yıkama
  • Şagi Halı  – Shaggy Halı Yıkama
  • El Dokuma Halısı – El Halısı Yıkama
  • Kilim
  • Duvardan Duvara Halılar – Halıfleks
  • Bünyan Halısı Yıkama
  • İpek Halı Yıkama

Bir telefon ile aracımız halınızı evinizden teslim alır ve belirttiği tarihte temizlenmiş olarak size teslim eder.

Koltuk Yıkama

Karşıyaka koltuk yıkama ,firmamız sahip olduğu son teknoloji ekipman ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile kirlenmiş ve yıpranmış koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak temizliğini sağlar.Sağlık Bakanlığınca onaylı organik bitkisel şampuanlar kullanılarak koltuklarınız hijyenik bir şekilde temizlenir.

Zebra ve Stor Perde Temizliği

Karşıyaka stor perde yıkama ve zebra perde yıkama derdine son vermek mümkün. Stor perde yıkama hizmetimiz ile zahmetsizce perdeleriniz temizlenir. Ekibimiz perdenizi itina ile yerinden söker ve temizleme işlemi bittikten sonra aynı yerine tekrar monte eder. Stor perde yıkaması için bize telefonla ulaşmanız yeterlidir.

İzmir halı yıkama tavsiye ettiğimiz bir hizmetimizdir.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Karşıyaka halı yıkama telefon numarası :

Telefon : 0232 367 0 800
Cep       : 0555 195 69 70

Ayrıca Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşabilir ve Ev Temizliği Hakkında Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba... Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by